Na jeseň začíname s predajom našich výrobkov

S radosťou oznamujeme, že na trh uvedieme dva výrobky z recyklovaných materiálov už na jeseň tohto roku. Po náročnom vývoji prototypov, kedy sme hľadali vhodné materiály a ich kombinácie, sme konečne pripravení začať vyrábať produkty. Našimi partnerskými dielňami budú dve dielne na Slovensku, ktoré zamestnávajú zdravotne znevýhodnených ľudí a ľudí, ktorí sú sociálne znevýhodnení. Predstavíme vám ich na našich sieťach už čoskoro.

Pripravujeme pre vás aj e-shop, cez ktorý si budete môcť naše výrobky kúpiť. Nájdete ho už onedlho na adrese www.sobi.eco.

Aj napriek náročnej ceste, kedy sme často narážali na čisto materialistický svet, ktorý málo pozerá na sociálne a ekologické aspekty podnikania, prichádzame do poslednej prípravnej fázy nášho projektu. O to viac sa z nej tešíme. Tešíme sa, že naše výrobky budú vyrobené etickým spôsobom z recyklovaných alebo prírodných materiálov. Našim cieľom nie je vyrábať čo najviac, ale priniesť čo najviac pozitívnej zmeny do prostredia, v ktorom spoločne žijeme.

Všetky naše novinky sa budete môcť dozvedieť aj cez náš účet na Facebooku a Instagrame. Na sociálnych sieťach nás budete môcť nájsť ako sobi.eco

Ďakujeme za prejavenú dôveru a spoluprácu pri vývoji našich výrobkov.

sobi.eco

Späť na hlavnú stránku